KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 14975468
nr 1497 5468
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Teckning, Tusch, Signerad, 40x28 cm, yttermått inklusive ram: 60x47 cm
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:37:16
100 kr
250 kr
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg